Jesteś tutaj: Start / SPORT / 2013/2014

Turniej Piłkarski Coca Cola Cup

2014-05-12

GRATULACJE!
dnia 30 kwietnia 2014r.  zwycięstwo dziewcząt na zawodach sportowych zajęły I miejsce.

Do rozgrywek zostały zgłoszone drużyny: dziewcząt i chłopców.

10 dziewcząt : Emilia Jędrzejewska, Natalia Bartczak, Magdalena Rakowska, Patrycja Dziewulska, Ewa Starzyńska, Martyna Wawrzyniak, Katarzyna Pierzgalska, Karolina Birecka, Anna Birecka, Marcelina Jabłońska.

Więcej o: Turniej Piłkarski Coca Cola Cup

Szkolny Wiosenny Turniej Siatkarski

2014-04-03

W pierwszy dzień wiosny 21 marca 2014r.  odbył się w naszej szkole Wiosenny Turniej Siatkarski.
W turnieju brało udział 7 klasowych drużyn dziewcząt i 6 drużyn chłopców.

Więcej o: Szkolny Wiosenny Turniej Siatkarski

Nasze złote medalistki-Łobudzice

2014-04-24

18 marca 2014r.  I miejsce na zawodach wojewódzkich. Sukces naszej drużyny dziewcząt w Łobudzicach w Mistrzostwach L.Z.S  Województwa Łódzkiego w Halowej Piłce Nożnej  kat. Dziewcząt do lat 16. Opiekun drużyny p. Beata Borowska.

Drużna dziewcząt w składzie:

1. Natalia Bartczak,
  2. Magdalena Rakowska,
  3. Emilia Jędrzejewska,
  4. Ewa Starzyńska,
  5. Patrycja Dziewulska,
  6. Martyna Wawrzyniak,
  7. Aleksandra Rakowska,
  8.  Katarzyna Pierzgalska,
  9. Karolina Birecka,
  10. Karolina Bauer,
  11. Hanna Adamczyk,
  12. Anna Gajewska

To mistrzynie województwa łódzkiego LZS,

dziewczęta zajęły I miejsce w turnieju!!!

Zdobyły puchar i nagrodę rzeczową – piłkę nożną.

Więcej o: Nasze złote medalistki-Łobudzice

Mistrzostwa Zrzeszenia L.Z.S Województwa Łódzkiego-Jedlno

2014-04-24

Mistrzostwa Zrzeszenia L.Z.S  Województwa Łódzkiego - Strefa Radomsko -  w Halowej Piłce Nożnej kat. Dziewcząt do lat 16 Jedlno 13.03.2014

Drużna dziewcząt w składzie: Natalia Bartczak, Magdalena Rakowska, Emilia Jędrzejewska, Ewa Starzyńska, Patrycja Dziewulska, Martyna Wawrzyniak, Aleksandra Rakowska, Katarzyna Pierzgalska, Karolina Birecka, Karolina Bauer, Hanna Adamczyk, Anna Gajewska, zajęła II miejsce i wywalczyła awans do Mistrzostw Województwa Łódzkiego.

Więcej o: Mistrzostwa Zrzeszenia L.Z.S Województwa Łódzkiego-Jedlno

Mistrzostwa Rejonu Zgierskiego

2014-04-24

10 marca 2014r. rozegrane zostały Mistrzostwa Rejonu Zgierskiego SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Głownie. Reprezentacyjna drużyna naszego gimnazjum, którą trenowała p. Beata Borowska, w składzie: Marta Bielicka, Julia Borchon, Emilia Jędrzejewska, Magdalena Rakowska, Ewa Starzyńska, Patrycja Dziewulska, Olga Borowska, Martyna Kazimierska, Patrycja Engel, Weronika Lasota, Aleksandra Rakowska zajęła III miejsce.

Więcej o: Mistrzostwa Rejonu Zgierskiego