Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Dzień Chłopca

Z inicjatywy opiekunów i przedstawicieli Szkolnego Klubu Wolontariusza oraz opiekuna Samorządu Uczniowskiego p. Haliny Pawłowskiej  i wychowawcy klasy IIIc p. Renaty Borowskiej w dniu 30 września 2013 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Chłopca

Autorkami scenariusza  oraz prowadzącymi apel były uczennice klasy trzeciejPatrycja Lewandowska oraz Aleksandra Wronkowska.W przygotowanie całej uroczystości zaangażowały się wszystkie dziewczęta klasy IIIc . Natomiast pomocą służyły p. Halina Pawłowska, p. Renata Borowska i p. Barbara Zwolińska.W komisji oceniającej konkursy z udziałem  przedstawicieli poszczególnych klas pracowali następujący nauczyciele: p. Halina Pawłowska, p. Aleksandra Kacprzak, p. Barbara Zwolińska, p. Martyna Pionko oraz p. Katarzyna Dobierzewska. Oprawę plastyczną przygotowała p. Aleksandra Kacprzak.

Pierwsze miejsce we współzawodnictwie miedzyklasowym zajęła klasa IIIa, drugie miejsce klasa Ib i IIIc trzecie miejsce klasa Ia.

Sponsorem słodyczy będących nagrodami za udział w konkursach była Spółdzielnia Uczniowska.