SZKOLNY KLUB WOLONTARIUSZA

nie przez to co posiada

lecz przez to kim jest

nie przez to, co ma

lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Więcej o: Regulamin Szkolnego Klubu Wolontariusza

Plan Pracy Szkolnego Klubu Wolontariusza

2014-01-07

Plan Pracy Szkolnego Klubu Wolontariusza

Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Grabowie

Rok szkolny 2013/2014

Więcej o: Plan Pracy Szkolnego Klubu Wolontariusza

Boże Narodzenie w naszej szkole

2014-01-20

Zgodnie z zaplanowanymi działaniami Szkolnego Klubu Wolontariusza już w listopadzie rozpoczęła się akcja pod hasłem "BOŻE  NARODZENIE  W  NASZEJ  SZKOLE". Uczniowie przygotowywali kartki bożonarodzeniowe, gazetki i dekoracje świąteczne w świetlicy szkolnej. Ogłoszono również międzyklasowy konkurs na najładniejszą choinkę. Zorganizowano KIERMASZ  MIKOŁAJKOWY - 6 grudnia 2013r.

Więcej o: Boże Narodzenie w naszej szkole

Prace porządkowe na cmentarzu

2014-05-04

29 października 2013r. Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza już od zeszłego tygodnia pod opieką p. Barbary Zwolińskiej, p. Ewy Szczech i p. Anny Wasiak porządkują stare groby żołnierzy, powstańców, byłych nauczycieli i uczniów, którzy spoczywają na naszym cmentarzu parafialnym, a którzy nie mają już rodzin.

Więcej o: Prace porządkowe na cmentarzu

Wolontariusze na start

2013-12-03

W dniu 3 października 2013 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym im. J. Tuwima w Stemplewie odbył się XIV Regionalny Mityng w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych. Tak jak w latach poprzednich tak i w tym roku nasze wolontariuszki pod opieką p.Beaty Borowskiej wzięły udział  w imprezie, która miała charakter integracyjny. Grupa dziewcząt : Olga Borowska, Martyna Wawrzyniak, Katarzyna Mikołajczyk, Łucja Kaczyńska, Weronika Lasota, Katarzyna Śliwka, Natalia Modlińska, Hanna Adamczyk, Karolina Tomczak, Agnieszka Borowska, Wiktoria Jabłońska, brała udział w przygotowaniu ceremonii otwarcia imprezy oraz w przygotowaniu i przeprowadzeniu gier i zabaw dla uczestników Mityngu.

Więcej o: Wolontariusze na start