Jesteś tutaj: Start

2019-07-09

FASHION DEBIUT 2019

2019-03-25

Tematem przewodnim konkursu ,,Fashion Debiut” w 2019 r. był ABSTRAKCJONIZM. Temat powinien się zawierać w strukturze materiału, barwach, dynamice kroju, pomyśle prezentacji.

Jak każdego roku konkurencja była bardzo duża. Wśród 152 można było obejrzeć wiele ciekawych pokazujących bogatą wyobraźnię  projektów. Wyróżniono i nagrodzono 15 realizacji w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii klasy gimnazjalne otrzymaliśmy nagrodę dla projektu Weroniki Jedyńskiej, której modelką była Julia Kucharska.

Naszą szkołę reprezentowało 17 projektantów .

1. Andrzejczak Marta

2. Bajerska Magdalena Monika

3. Baraniak Małgorzata Teresa

4. Bojanowski Norbert

5. Gąsowska Anna

6. Grabska Aleksandra (spoza szkoły)

7. Grabska Joanna

35. Szulc Maria

36. Zawadzka Zofia

37. Ziemecka Angelika

Dziękujemy ekipie, która przygotowywała modelki do pokazu – profesjonalne makijaże, fryzury. Dziewczyny wykazały się ogromnym zaangażowaniem i były wsparciem dla projektantów i modeli.

Natomiast fotoreporterem była gościnnie absolwentka naszego gimnazjum Aleksandra Grabska.

Nad całokształtem działań realizujących projekty czuwała p. Aleksandra Kacprzak, którą wspierały  p. Anna Wasiak i p. Barbara Zwolińska.

W czwartek 28 marca 2019 r. nasi projektanci zaprezentoawali swoje projekty na szkolnym wybiegu.

Szkolne Targi Edukacyjne 2019

2019-03-25

We wtorek 19 marca 2019 roku w naszej szkole odbyły się Szkolne Targi Edukacyjne. Uczniowie i rodzice mogli zapoznać się z ofertą szkół średnich z powiatu łęczyckiego, kolskiego i kutnowskiego i Łodzi.

Organizatorem targów była p. Anna Wasiak, p. Katarzyna Strzelecka, p. Halina Pawłowska, p. Teresa Domańska, p. Barbara Zwolińska

W targach wzięły udział następujące szkoły:

1. Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku
  2. Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy
  3. Zespół Szkół Rolniczych Centrum  Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu
  4. Łódzka Szkoła Mody, Kosmetologii i Fryzjerstwa Anagra
  5. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Antoniego Troczewskiego w Kutnie
  6. Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr1im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łęczycy
  7. Zespół Szkół Centrum Kształcenia   Rolniczego  w Powierciu
  8. Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
  9. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im . Macieja Rataja w Mieczysławowie
  10. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego  im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie

Bezpieczne ferie zimowe.

2019-02-08

W dniu 07.01.2019r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy
z dzielnicowym naszego rejonu asp.szt. p. Mariuszem Brząkałą i asp. p. Przemyslawem Woźniakiem. Podczas spotkania uczniowie zobaczyli krótki film pt. "Nugets" przedstawiający proces działania substancji odużajacych oraz kolejne etapy uzależnienia. Panowie przestrzegali również przed niebezpiecznymi sytuacjami związanymi z zabawami na śniegu i lodzie oraz poruszaniem się na drodze.

XXVII GMINNY FINAŁ WOŚP W GRABOWIE

2019-01-11

Podczas  XXVII  Gminnego Finału  WOŚP w Grabowie, który odbędzie się 13 stycznia 2019r. o godzinie 1600 na Placu Kościuszki  zachęcamy do licytacji przedmiotów, które przedstawiamy w poniższej galerii zdjęć.

Do nabycia będą również 3 „SZCZĘŚLIWE LOSY” , pod którymi kryją się atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy!!!