MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

SREBRO
DLA  BARTOSZA  SUBOCZA

I  BRĄZ
| DLA  SZYMONA OSOWSKIEGO!!!

Adam Jaśkiewicz świetnie zaprezentował się podczas zawodów w biegu na dystansie 110mppł. W eliminacjach uzyskał rekord życiowy 15,62s. A w biegu finałowym zwyciężył  i uzyskał fantastyczny wynik 15,42s ( rekord życiowy). Rezultat osiągnięty podczas biegu finałowego na dystansie 110mppł. stawia Adama w gronie faworytów do zdobycia medalu na Mistrzostwach Polski Młodzików, które zostaną rozegrane we wrześniu 2017r   w Białej Podlaskiej.

Adam wystartował jeszcze w biegu na dystansie 100m. W eliminacjach osiągnął czwarty rezultat 11,78s. W biegu finałowym również Był czwarty przegrywając trzecią pozycję o 0,01s, a Jego wynik z biegu finałowego to 11,62s ( rekord życiowy i rekord szkoły).

Nie zawiódł również Mateusz Grabski. Do biegu na dystansie 1000m przystępował jako główny faworyt do złotego medalu i taki medal też zdobył. Mateusz  swój bieg rozegrał po mistrzowsku, biegł swoim tempem prowadząc od początku do końca. Nawet przez chwilę nie był zagrożony przez rywali. Wynik osiągnięty przez Mateusza to 2:56.77.

Znakomitą walkę stoczył o złoty medal Bartosz Subocz na dystansie 600m. W biegu zajął drugie miejsce ustępując niewiele zwycięzcy. Jego wynik to 1:29.92 (rekord życiowy  i rekord szkoły).

Niezawodny siłacz Szymon Osowski posyłając kulę na odległość 11,58m(rekordżyciowy) wywalczył trzecie miejsce podczas zawodów. Szymon wystartował jeszcze  w rzucie dyskiem. Konkurencję ukończył na szóstej pozycji z wynikiem 36,50m (rekord życiowy).