Wycieczka do Warszawy.

W dniu 8 maja 2018 roku uczniowie klasy IVa, IVb i V naszej szkoły wraz z grupką uczniów ze szkoły w Kadzidłowej odwiedzili stolicę naszego kraju – Warszawę. Grupa liczącą 50 osób tworzyli uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Zwiedzaliśmy miejsca przykuwające uwagę turystów. Zaczęliśmy od Stadionu Narodowego. Jest wśród nas wielu kibiców piłki nożnej i wizyta na tym stadionie była spełnieniem ich marzeń. Gdy weszliśmy na trybuny i wspięliśmy się na sam ich szczyt, z góry podziwialiśmy ogrom tego obiektu. Naprawdę, robi wrażenie! Następnym punktem naszej wycieczki był Pałac Kultury i Nauki. Korzystając z pięknej pogody, podziwialiśmy wspaniałą panoramę miasta. Potem, słuchając opowieści Pana Przewodnika, pojechaliśmy autokarem w kierunku Placu Piłsudskiego, który często widzimy w telewizji. Tam mieliśmy okazję obserwować zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Posililiśmy się pyszna pomidorówką, a następnie złożyliśmy krótką wizytę na Starym Mieście, gdzie znajduje się Kolumna Zygmunta III Wazy i Zamek Królewski. Ostatnim punktem naszej wycieczki był seans w kinie 6d.

Dokonaliśmy wyboru filmu i mogliśmy oglądać świat oczami kota. Było to dla nas niesamowite przeżycie!

Zmęczeni, ale w dobrych humorach wróciliśmy do domu.

Organizatorem była pani Joanna Heftowicz  opiekę nad uczniami pełniły panie  Iwona Morawska, Katarzyna Niedomagała Marlena Stasiak.