PROMUJEMY CZYTANIE I ZDOBYWAMY NAGRODY!

Podczas uroczystych obchodów 70-lecia działalności Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy rozstrzygnięto powiatowy konkurs fotograficzny promujący czytelnictwo „ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA WAKACJE”. Konkurs miał zachęcić do czytania w miejscu przyjemnym w wakacyjnym czasie wolnym, a jego głównym zadaniem było wykonanie fotografii, na którym uczestnik konkursu widnieje wraz z książką, którą czyta. W tej konkurencji uczniowie naszego gimnazjum pokonali przeciwników i odnieśli sukces: Marcelina Malinowska z kl. IIIa zdjęciem „Co w trawie piszczy” uplasowała się na drugim miejscu, a Bartosz Janicki z kl. Ib dzięki fotografii „Odpoczynek z książką” zajął miejsce I. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnych sukcesów naszym uczniom!