Złote gody 2016

30 września 2016 roku w naszej gminie obchodzono wspaniały jubileusz małżeński - Złote Gody!!!

Z okazji pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego Wójt Gminy Grabów p. Tomasz Pietrzak, Przewodniczący Rady Gminy Grabów p. Czesław Krawczyk i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego p. Agnieszka Kowalska po Mszy św. sprawowanej przez ks. Jacka Marciniaka pogratulowali parom małżeńskim doczekania tak pięknego jubileuszu - Złotych Godów, złożyli szczere gratulacje oraz życzenia zdrowia i pomyślności i wręczyli medale przyznane przez Prezydenta Polski –  Andrzeja Dudę.

Uroczystość miała charakter niezwykle podniosły.
Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przedstawili program artystyczny, w którym wierszem i piosenką złożyli życzenia i gratulacje dostojnym jubilatom. Zaproszenie na uroczystość przyjęli państwo Janina i Czesław Dusznikowie, państwo Daniela i Jan Frątczakowie, państwo Elżbieta i Tadeusz Jankowscy, państwo Anna i Jerzy Starzyńscy, państwo Krystyna i Kazimierz Wojciechowscy, państwo Janina i Stefan Zalewscy.

W programie wzięli uczniowie: Marcelina Malinowska, Agnieszka Borowska, Justyna Wastowska, Aleksandra Borowska, Weronika Zasadzka, Natalia Prusińska, Gabriela Majczak, Julia Krzyżanowska, Małgorzata Pionko, Patrycja Wasiak, Natalia Michałowska, Martyna Gralewska, Aleksandra Grabska, Jakub Czupryniak, Wojciech Wypych i Mateusz Bajerski przygotowani przez nauczycieli p. Joannę Heftowicz i p. Michała Nowakowskiego oraz p. Aleksandrę Kacprzak.